Promocje

  

 

 

PREPARAT GODNY POLECENIA
 
Informacje ogólne:

Bloczki woskowe przeznaczone do zwalczania myszy i szczurów wewnątrz i wokół budynków oraz w kanalizacji. Szczególnie polecany do miejsc o dużej wilgotności np. piwnic.atrax kostka wiadro
 
 
Preparat do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów
 
 
Pozwolenie Prezesa Urzędu nr: PL/2012/0006/A/MR
 
 
 
Substancja czynna:
 
  • 0,005 % difenakum (antykoagulant jednodawkowy II generacji)
 
Zawiera również:
 
  • silnie gorzką substancję zniechęcającą do spożycia przez ludzi
 
Forma użytkowa:
 
Gotowa do wyłożenia przynęta w postaci woskowych bloczków z otworem ułatwiającym mocowanie.
 
Stosowanie:
 
Preparat należy wykładać w miejscach występowania śladów aktywności gryzoni, wewnątrz lub w pobliżu gniazd i nor, na ścieżkach przebiegu gryzoni i w miejscach ich żerowania w następujących ilościach:
 
  • przy zwalczaniu szczurów – do 10 bloczków w jednym punkcie w odstępach co 10 m przy niskim stopniu inwazji (co 5 m przy wysokim stopniu inwazji)
  • przy zwalczaniu myszy – do 2 bloczków w jednym punkcie w odstępach co 5 m przy niskim stopniu inwazji (co 2 m przy wysokim stopniu inwazji)
 
W celu ochrony zwierząt nie będących celem zwalczania zaleca się wykładanie przynęty w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem przytwierdzonych do ziemi karmnikach deratyzacyjnych. Jeśli tego typu karmniki deratyzacyjne są niedostępne, umieścić przynętę na tackach wewnątrz kawałków rury kanalizacyjnej lub pod kawałkami dachówki, deski lub blachy falistej, mocno opartymi o ścianę i odpowiednio wyważonymi w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe przemieszczenie (np. wraz z wodą, ściekami itp.).
 
 
Dostępne opakowania:
 
JEDNOSTKOWE
ZBIORCZE
2,5 kg
1 sztuka
10 kg
1 sztuka
 
 
Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.
 
KARTA CHARAKTERYSTYKI :
 
www.fregata.gda.pl/files/242/138/129/atrax-kostka.pdf