Promocje

  

 

 

ATRAKCYJNY SKŁAD, KTÓREMU NIE OPRZE SIĘ ŻADEN GRYZOŃ

Informacje ogólne:atrax pasta wiadro

Preparat w postaci pasty w gotowych do wyłożenia saszetkach przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy wewnątrz i wokół budynków.
 
Preparat do stosowania wyłącznie przez specjalistyczne ekipy deratyzacyjne

Substancja czynna:

  • 0,005 % difenakum (antykoagulant jednodawkowy II generacji)
Zawiera również:
  • silnie gorzką substancję zniechęcającą do spożycia przez ludzi
 
Pozwolenie Prezesa Urzędu nr: PL/2012/0006/A/MR
 
 
Forma użytkowa:
 
Gotowa do wyłożenia przynęta w postaci woskowych bloczków z otworem ułatwiającym mocowanie.
 
Stosowanie:
 
Preparat należy wykładać w miejscach występowania śladów aktywności gryzoni, wewnątrz lub w pobliżu gniazd i nor, na ścieżkach przebiegu gryzoni i w miejscach ich żerowania w następujących ilościach:
 
  • przy zwalczaniu szczurów – do 10 bloczków w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą w odstępach co 10 m przy niskim stopniu inwazji (co 5 m przy wysokim stopniu inwazji)
  • przy zwalczaniu myszy – do 2 bloczków w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą w odstępach co 5 m przy niskim stopniu inwazji (co 2 m przy wysokim stopniu inwazji)
 
W celu ochrony zwierząt nie będących celem zwalczania zaleca się wykładanie przynęty w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem przytwierdzonych do ziemi karmnikach deratyzacyjnych. Jeśli tego typu karmniki deratyzacyjne są niedostępne, umieścić przynętę na tackach wewnątrz kawałków rury kanalizacyjnej lub pod kawałkami dachówki, deski lub blachy falistej, mocno opartymi o ścianę i odpowiednio wyważonymi w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe przemieszczenie (np. wraz z wodą, ściekami itp.).
 
 
Dostępne opakowania:
 
JEDNOSTKOWE
ZBIORCZE
Wiaderko - 2,5 kg
1 sztuka
Wiaderko - 10 kg
1 sztuka
 
 
Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Karta Chatakterystyki:
 
www.fregata.gda.pl/files/177/218/109/atrax-pasta.pdf