Promocje

  

 

 

Do zwalczania szczurów i myszy w budynkach, wokół budynków, w obiektach inwentarskich, na boiskach, kortach tenisowych oraz na wysypiskach śmieci.

NOWOŚĆ!!! USUŃ GRYZONIE Z TWOJEGO OTOCZENIA !!!

Informacje ogólne:

rodentox-ziarnoPreparat gryzoniobójczy przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy w budynkach, wokół budynków, w obiektach inwentarskich, na boiskach, kortach tenisowych oraz na wysypiskach śmieci.

W skład preparatu wchodzi bardzo atrakcyjna dla gryzoni zrównoważona mieszanka ziaren, dzięki czemu preparat jest chętnie przez nie spożywany i gwarantuje wysoką skuteczność działania.

Substancja czynna:

  • 0,04 % warfaryny (antykoagulant wielodawkowy I generacji)

Zawiera również:

  • silnie gorzką substancję zniechęcającą do spożycia przez ludzi

Forma użytkowa:

Gotowa do wyłożenia przynęta w postaci ziaren w wygodnym pojemniku.

Stosowanie:

Preparat należy wykładać w miejscach gdzie zaobserwowano ślady aktywności gryzoni, w miejscach ich żerowania, na drogach przebiegu oraz wewnątrz i w pobliżu zlokalizowanych kryjówek. Preparat wykładać do zaplombowanych i bezpiecznych pudełek na przynęty (karmniki) – w ilości od 100 do 200 g na jeden punkt.

Gryzonie zaczynają padać po 4 – 6 dniach od spożycia trutki. 

Spożycie preparatu należy systematycznie monitorować i w razie potrzeby uzupełniać do momentu całkowitego zaprzestania pobierania go przez gryzonie.

Dostępne opakowania:

JEDNOSTKOWE
ZBIORCZE
200 g
15 sztuk

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Karta Charakterystyki:

www.fregata.gda.pl/files/215/38/93/rodentox-ziarno.pdf